Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 2738099
  • W tym roku: 152961
  • W tym miesiącu: 27577
  • Dziś: 906
  • Online: 24

8 Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2014

Fundacja Dzieci Pienin organizuje właśnie 8 Międzynarodowy Masowy Bieg - Pieniny 2014. W tym roku projekt ten realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, ze środków własnych oraz przekazanych przez współorganizatorów i sponsorów.

 

Ma ona na celu propagowanie biegu wśród dzieci i młodzieży oraz stworzenie im warunków do sportowej rywalizacji w niepowtarzalnym plenerze pienińskim.

Do udziału w naszej imprezie zapraszamy reprezentacje składające się z uczniów szkół podstawowych (rocznik 2001 i młodsi), szkół gimnazjalnych (rocznik 1998 i młodsi) i ponadgimnazjalnych (rocznik 1995 i młodsi).

Szczegóły dotyczące imprezy podajemy w regulaminie lub na naszej stronie http://www.fdp.net.pl lub w zakładce FUNDACJA na Pienińskich Portalach Turystycznych.

Bieg rozegrany zostanie dnia 19 września 2014 r. na drogach Miasta i Gminy Szczawnica. Początek imprezy o godzinie 9.00 obok dolnej stacji kolejki na Palenicę .

Prosimy o zgłoszenia udziału: osobiście, pocztą lub pocztą elektroniczną (e-mail: fdp@fdp.net.pl) lub fundacja@fdp.net.pl w terminie do dnia 16 września do godz. 14.00.

Mamy nadzieję, że proponowany bieg dostarczy uczestnikom wielu emocji sportowych oraz pozwoli uczestniczącej w nim młodzieży poznać wielu nowych kolegów i nawiązać przyjaźnie.

Gorąco zapraszamy reprezentacje szkół, klubów i organizacji oraz wszystkich chętnych do udziału w naszym biegu, który na stałe wpisał się do kalendarza wydarzeń sportowych naszego powiatu.

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd Fundacji
„Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego".

 

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach