Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 2738016
  • W tym roku: 152878
  • W tym miesiącu: 27494
  • Dziś: 823
  • Online: 22

Konkurs - Małopolski Łowca Atrakcji 2015

 

Jak co roku Gorczańska Organizacja Turystyczna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Małopolski Łowca Atrakcji". Konkurs skierowany jest do wszystkich osób wypoczywających w Małopolsce podczas wakacji.

 

Co należy zrobić?

Wystarczy wejść na stronę www.visitkamienica.pl i znaleźć listę obiektów biorących udział w akcji. Następnie odwiedzić wybrane punkty i zdobyć mapę Małopolskiego Łowcy Atrakcji. Mapy będą do pobrania w obiektach biorących udział w akcji oraz w siedzibie Gorczańskiej Organizacji Turystycznej w Kamienicy.

Na mapie znajdują się puste miejsca, należy je wypełnić naklejkami, które będą dostępne w każdym wybranym obiekcie. Każdy obiekt posiada swoją oryginalną naklejkę.

Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2015 r. (do tego czasu należy wysłać mapę na wskazany adres, liczy się data stempla pocztowego).

Osoby, które odwiedzą wszystkie punkty, zbiorą wszystkie naklejki, które wkleją w mapę i prześlą na wskazany adres zdobędą tytuł Małopolskiego Łowcy Atrakcji i odbiorą nagrody gwarantowane. Aby ubiegać się o nagrodę główną wystarczy odwiedzić i skorzystać z atrakcji co najmniej 8 obiektów biorących udział w konkursie. Mapy należy przesłać na adres:

Gorczańska Organizacja Turystyczna Kamienica 467 34-608 Kamienica Nagrody: Na zwycięzców czekają pobyty weekendowe w wybranych obiektach biorących udział w akcji i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Na szlaku małopolskich atrakcji znajduje się również Gajówka Mikołaja w Łopusznej.

 

Atrakcyjne nagrody czekają również na osobę, która wyśle najciekawsze zdjęcie z atrakcji, którą odwiedziła. Zdjęcia należy wysyłać na adres biuro@visitkamienica.pl w tytule wiadomości należy wpisać Małopolski Łowca Atrakcji - Imię i Nazwisko. Wśród najciekawszych zdjęć rozlosujemy atrakcyjne nagrody.

Szlak Małopolska dla dzieci zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego w ramach konkursu ofert z turystyki pn. Małopolska Gościnna.

 

Na wspólne odkrywanie Pienin, Gorców i Beskidu Wyspowego w okresie letnim zaprasza Gorczańska Organizacja Turystyczna wraz z Województwem Małopolskim oraz Gorczański Park Narodowy.

 

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach