Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 2733383
  • W tym roku: 148245
  • W tym miesiącu: 22861
  • Dziś: 568
  • Online: 29

Górale świętują

9 sierpnia 2015 odbędą się uroczyste obchody jubileuszu 85-lecia Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan w Rabce-Zdroju połączone z 55. rocznicą działalności zespołu regionalnego Kropianki-Robcusie.

 

Obchody rozpocznie msza święta o godz. 14, która zostanie odprawiona w Amfiteatrze Miejskim. Potem, po oficjalnym otwarciu i obiedzie, rozpoczną się występy i zabawa, które potrwają do wieczora. W międzyczasie odbędzie uroczyste honorowanie zasłużonych dla Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan.

Gościem specjalnym jubileuszu będzie rabczanka Anita Czupta, która wystąpi w Amfiteatrze o godz. 17.30 z przebojami największych gwiazd światowej muzyki. Anita to m.in. laureatka Grand Prix Edith Piaf Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Francuskiej w Krakowie oraz półfinalistka światowego konkursu AvonVoices Hollywood 2011. O godz. 18.00 wystąpi kabaret Truteń. Pełny program jubileuszu - na plakacie.

 

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach