Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 2738048
  • W tym roku: 152910
  • W tym miesiącu: 27526
  • Dziś: 855
  • Online: 24

ICEBUG SUMMER TRAIL 2015

 

Wójt Gminy Czorsztyn oraz organizatorzy biegu ICEBUG SUMMER TRAIL 2015 zapraszają do wspólnego biegania!

 

Już niebawem, bo 8 listopada 2015 r. tj. w najbliższą niedzielę w masywie Lubania odbędzie się jesienna edycja biegu Icebug Summer Trail. Bieg, jak co roku oferuje uczestnikom 2 trasy oraz łącznie trzy stopnie klasyfikacji.
Bieg rozpoczną zawodnicy, którzy podczas 20 km trasy odnaleźć muszą punkty kontrolne zaznaczone na mapie. Wygrywa ten z zawodników, który odnajdzie ich jak najwięcej. Następnie ruszą biegacze górscy, dla których przygotowano 14,7 km trasę pełną wzniesień i utrudnień wynikających z rzeźby terenu. Trasa ta, jak mówią sami organizatorzy stanowić będzie dla biegaczy nie lada wyzwanie. Ponadto na odcinku Lubań - Kluszkowce, zostaną przeprowadzone Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim.

- Malownicze tereny, ciekawie poprowadzone szlaki turystyczne i pełna atrakcji baza zawodów to nie jedyne argumenty, by już 8 listopada pojawić się w Kluszkowcach. Na wszystkich zawodników czeka ciekawy pakiet startowy (czapeczka biegowa), posiłek regeneracyjny i losowanie atrakcyjnych nagród - zapewnia Krzysztof Mroszczak organizator biegu.

Bieg odbędzie się pod patronatem Wójta Gminy Czorsztyn Tadeusza Wacha.

Wszystkich, którzy cenią sobie ruch i dobrą sportową atmosferę zapraszamy do wspólnego biegu. Do zobaczenia w Kluszkowcach!
Więcej na: www.icebugsummertrail.pl

 

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach