Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 2744194
  • W tym roku: 159056
  • W tym miesiącu: 33672
  • Dziś: 343
  • Online: 18

Otwarcie Rabkolandu

 

Za nieco ponad dwa tygodnie - 30 kwietnia o godz. 10 rusza jedna z największych atrakcji Rabki-Zdroju - Rodzinny Park Rozrywki RABKOLAND.

 

Jak co roku, oprócz stałych, znanych i lubianych atrakcji, przygotowane zostały nowe atrakcje. Największa z nich to z pewnością Strefa Wikingów - miejsce pełne zabawy! Strefa Wikingów to wielki, drewniany plac zabaw, na który składa się wiele najróżniejszych atrakcji: ogromny 10-metrowy statek Króla Wikingów; wielka skandynawska huśtawka; strefa samodzielnego przerzucania piasku dla wszystkich młodych miłośników zakopywania (albo poszukiwania) skarbów; figura Króla Wikingów.

Całe otoczenie (płoty, konstrukcje, itp.) zostały stworzone w jednym, spójnym stylu. Strefa Wikingów to pierwsza strefa tematyczna w Rabkolandzie, ale z pewnością nie ostatnia. To nie jedyne zmiany w Rabkolandzie. Przygotowanych została też sporą ilość niespodzianek związanym z odświeżeniem niektórych instalacji: odnowiona została karuzela Musik Express, Gold Mine Express, są nowości i nowy program w Teatrze Magii i inne niespodzianki, o których niebawem.

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach