Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 2733548
  • W tym roku: 148410
  • W tym miesiącu: 23026
  • Dziś: 160
  • Online: 30

WEEKEND Z GORCZAŃSKIM PARKIEM NARODOWYM

 

„JAK RODZINNIE, AKTYWNIE, TWÓRCZO I BEZPIECZNIE POZNAWAĆ PRZYRODĘ "

 

 

DLACZEGO JĄ ORGANIZUJEMY ?

To nieprawda, że przyroda jest niebezpieczna. Jest tylko nieznana, a przez to budzi w nas i naszych dzieciach lęk i strach. Bliski kontakt z przyrodą pozwala się wyciszyć i rozwijać! Pobudza kreatywność! Wpływa na lepszą kondycję fizyczną! Sprawia, że wyrastamy na osoby silne, spostrzegawcze i pewne siebie.

Nasze dzieci utraciły bezpośredni kontakt z przyrodą. Nie siadają na trawie, nie wspinają się na drzewa, nie słuchają śpiewu ptaków, nie oglądają nieba w ciepłą letnią noc. Nasze dzieci siedzą przed monitorem komputera, przesuwają obrazy na tabletach, słuchają głośnej muzyki ze smartfonów. Szerokim łukiem omijają zajęcia wychowania fizycznego. Na lekcjach przyrody poznają florę i faunę Afryki, Australii czy Ameryki nie rozróżniając popularnych gatunków kwiatów ani ptaków żyjących w naszym kraju.

SPRÓBUJMY TO ZMIENIĆ!

Kochani Rodzice, Opiekunowie, Dziadkowie spędzajcie z nimi więcej czasu na świeżym powietrzu. Odkrywajcie w sobie dusze miłośników kwiatów, żab, ptaków, wilków! Wasi podopieczni rozpoznają prawdziwy entuzjazm i zapragną go naśladować.

KIEDY, GDZIE I JAKI PROGRAM - kliknij

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach