Newsletter

Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!


(*) - pole obowiązkowe

Statystyka

  • Wszytkich: 4145903
  • W tym roku: 146419
  • W tym miesiącu: 14243
  • Dziś: 329
  • Online: 9

Perły Małopolski w Rabce-Zdroju

W niedzielę 23 października 2016 zapraszamy na ostatnie w tym sezonie Perły Małopolski, tym razem biegacze powalczą na gorczańskich szlakach wokół Rabki-Zdroju. Zawody odbędą się tutaj po raz czwarty - a po raz trzeci Uzdrowisko będzie gościć oficjalne zakończenie całego cyklu Pereł Małopolski.

 

Poznamy nie tylko triumfatorów zawodów, ale też zwycięzców całorocznej klasyfikacji generalnej. Finał Pereł Małopolski 2016 - dekoracja i zamknięcie sezonu odbędą się w Amfiteatrze.

Zawody odbywają się w formule pozwalającej niemal każdemu biegaczowi na rywalizację na wybranej przez siebie trasie. Zawodnicy mogą wybierać wśród trzech tras - długiej (niemal 21 km), średniej (14 km) oraz krótkiej (7,5 km). Rywalizacji biegowej będą towarzyszyć zawody Nordic Walking, rozgrywane na dwóch trasach - 14 km i 7,5 km. Będą to piąte Perły Małopolski w tym roku - biegacze odwiedzili już Skałę w Ojcowskim Parku Narodowym, Szczawnicę, Zawoję oraz Kościelisko.

Jako impreza towarzysząca są rozgrywane zawody dla dzieci - Perełki Małopolski - gdzie najmłodsi zawodnicy w wieku 0-13 lat rywalizują na dystansach od 100 m do 800 m

Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie internetowej zawodów i w regulaminie:
http://perlymalopolski.pl/gpn-home/
http://perlymalopolski.pl/gpn-regulamin/

Zapisy na zawody dla dorosłych są możliwe poprzez internet i w dniu zawodów natomiast zapisy na zawody dla dzieci są możliwe jedynie poprzez internet do dnia 17.10.2016 r.

 

Inne portale:
noclegi na Suwalszczyźnie noclegi w Beskidach noclegi w Beskidach noclegi w Karkonoszach