Chcesz otrzymywać najnowsze informacje z regionu, nowo dodanych obiektach turystycznych? Zostań subskrybentem naszego newslettera!

• W tym miesiącu: 13860
  • Dziś: 365
  • Online: 98

Bieg Podhalański im. Jana Pawła II

Serdecznie zapraszamy do udziału w VIII Biegu Podhalańskim im. Jana Pawła II, który został zaplanowany na dzień 8 lutego 2014 r. (sobota).

Trasa ósmej edycji zawodów poprowadzona zostanie tradycyjnie wokół rezerwatu przyrody Bór Na Czerwonem. Start i meta znajdować się będą na lotnisku w Nowym Targu. Podobnie jak w latach ubiegłych uczestnicy będą mieli do pokonania trasę 30, 15 lub 5 kilometrową. Co ważne, VIII Bieg Podhalański został wpisany do kalendarza masowych biegów Polskiego Związku Narciarskiego jako jedna z edycji Pucharu Polski Amatorów w Biegach Narciarskich PZN. Zachęcamy do udziału w VIII Biegu Podhalańskim, którego szczegóły zostały przedstawione w regulaminie zawodów.

Pamiatkową czapkę otrzyma w pakiecie startowym każdy startujący w VIII Biegu Podhalańskim.

Z przyjemnością informujemy, że zostały już rozpoczęte zapisy on-line do VIII Biegu Podhalańskiego.
Także podczas nadchodzącej edycji zawodów nagrody dla najlepszych między innymi ufunduje Sponsor Generalny firma SALOMON.
Co ważne w VIII edycji Biegu Podhalańskiego wprowadzonych zostanie kilka zmian:
1. nagradzamy do 6 miejsca open na każdym dystansie, nie jak to było przez parę ostatnich lat tylko 3 miejsca.
2. numery startowe będą przechodzić na własność zawodnika.
3. do Nowego Targu wraca Puchar Polski PZN Amatorów w Biegach Narciarskich. Zostanie on rozegrany na dystansie 15 km dla kobiet i mężczyzn.